www.hotel-ubytovani.com
Hotel Praha 3 Theatrino - Služba na recepci je 24 hodinHotel Praha 3 Theatrino - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Praha 3 Theatrino -  je k dispozici připojení na internetHotel Praha 3 Theatrino - disponuje kavárnouHotel Praha 3 Theatrino - K hotelu přísluší parkovištěHotel Praha 3 Theatrino - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Praha 3 Theatrino - přijímá kreditní karty VISAHotel Praha 3 Theatrino - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Praha 3 Theatrino - přijímá kreditní karty JCBHotel Praha 3 Theatrino - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Praha 3 Theatrino - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Praha 3 Theatrino - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Praha 3 Theatrino - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Praha 3 Theatrino - na pokojích je telefon
 

Hotel Theatrino
Bořivojova 53, Praha 3 13000
Česká Republika
Hotel-Praha-Theatrino@cz-hotel.eu

Aktuální počasí
Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: 1 °C
Vítr: 23 m/s
Hotel Theatrino ubytování Praha 3 Aktuální počasí jasno
Doporučte tyto stránky:
 

Hotel Theatrino - ubytování Praha 3 | Vítejte

 
Hotel Praha 3 Theatrino Amedia hotel Teatrino v Praze se nachází v tradiční pražské části Žižkov. Historické a obchodní centrum je odtud snadno dostupné, hotel je vzdálený pouze dvě zastávky tramvají od hlavního nádraží a čtyři zastávky od Václavského náměstí v Praze. V těsné blízkosti hotelu Amedia Teatrino v Praze je impozantní dominanta Prahy, Žižkovská věž s nezapomenutelným výhledem na Prahu.

Hotel Amedia Teatrino v Praze ubytování
Hotel Amedia Teatrino v Praze nabízí celkem 73 komfortně zařízených pokojů. Všechny pokoje jsou vybaveny telefonem, high-speed internetem, satelitní a placenou TV, minibarem a fénem. Žehlička a žehlící prkno na vyžádání. Každý pokoj v hotelu Amedia Teatrino v Praze má svůj vlastní individuální styl, protože žádné dva pokoje nejsou stejné, takže zde naleznete veškeré pohodlí, které potřebujete při pobytu mimo domov.

Ubytování hotel Amedia Teatrino v Praze gastronomie
Hosté pražského hotelu Amedia Theatrino mají v ceně ubytování i snídaně podávané formou bufetových stolů. Občerstvit se a vychutnat si vynikající kávu mohou hosté v hotelové kavárně s barem. Další možnosti stravování jsou v bezprostřední blízkosti hotelu, tedy v centru Prahy.

Hotel Amedia Teatrino ubytování v Praze služby
Pro pořádání velkolepých akcí či konferencí, je zde připravena konferenční místnost v hotelu THEATRINO v Praze a seminární místnost WOLFINO. Je nabízeno nádherné prostředí s kapacitou až pro 250 osob. Po náročném dni můžete navštívit hotelovou saunu a parní lázeň. Masáž lze objednat za příplatek.

Ubytování v Praze hotel Amedia Teatrino v Praze okolí
Praha nabízí mnoho podmanivých historických památek a tak nebylo překvapením, že byla zapsána na seznam Světového kulturního dedictví UNESCO. Se svými pohádkovými vežemi, zvonicemi, kostely, svým hradem jistě náleží mezi nejzachovalejší historická města světa.